بهترین برند پارکت لمینت ترکیه ای

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” row_boxshadow=” row_boxshadow_color=” row_boxshadow_width=’10’ custom_margin=” margin=’0px’ mobile_breaking=” border=” border_color=” radius=’0px’ padding=’0px’ column_boxshadow=” column_boxshadow_color=” column_boxshadow_width=’10’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ highlight=” highlight_size=” animation=” link=” linktarget=” link_hover=” title_attr=” alt_attr=” mobile_display=” id=” custom_class=” aria_label=” av_uid=’av-2lp3jl’]
[av_image src=’http://www.farnoodiparquet.com/wp-content/uploads/2020/03/35853-min-1-300×152.jpg’ attachment=’5018′ attachment_size=’medium’ copyright=” caption=” styling=” align=’center’ font_size=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’right-to-left’ hover=’av-hover-grow av-hide-overflow’ appearance=” link=’page,990′ target=’_blank’ id=” custom_class=” av_element_hidden_in_editor=’0′ av_uid=’av-k916gs4h’ admin_preview_bg=”][/av_image]
[/av_one_full]

[av_textblock size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-k916eqre’ admin_preview_bg=”]
سوالی که بسیاری از مشتریان  از ما می پرسند این است که بین پارکت لمینت های ترکیه ای کدام برند از باقی برند ها بهتر است؟

در پاسخ به این دوستان بایستی بگوییم که هیچ برترینی وجود ندارد.

از نظر هرکسی بهترین و برترین یک معنا و مفهوم خاصی دارد.برای یکی بهترین به معنای قیمت کم هست برای دیگر کیفیت و برای شخص دیگر قیمت مناسب می باشد.

شرکت های پارکت لمینت ترکیه به دلیل استانداردهای بالایی که دارند همگی دارای کیفیت های قابل قبول خود می باشند و در بازار مقبول مشتریان می باشند.

به شکل عمده در ایران پارکت لمینت های ترکیه ای جایگاه و پایگاه خود را دارند و تمامی پارکت هایی که در بالا ذکر شد سهمی از بازار دارند و کیفیت قابل قبول خود را دارند.

بازرگانی فرنودی در این میان به علت ویژگی های لمینت ترک  که افتخار نمایندگی  برند ترکیه ای BEST WOOD را دارا می باشد.

 ویژگی های پارکت لمینت بست وودBEST WOOD

بیش از ۱۰رنگ زیبا و عامه پسند

کلاس تردد AC3

مرغوبترین مغزیHDF ترکیه؛ با
دانسیته بالای 900
ضخامت 8mm
کلیک ولنگه حاوی پارافین آلمانی ؛جهت تسریع در نصب و مقاوت بالا در برابر رطوبت
دارای لایه ی ضد خش مقاوم ؛
جهت اجرا در مناطق تجاری و مسکونی
مقاوم در برابر اشعه ی UV
(استفاده از بهترین روکش کره ای و عدم رنگ پریدگی)
دارای استاندارد گرمایش از کف
ضمانت نامه کتبی ده ساله
قیمت مناسب وکیفیت بسیاربالا

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نمونه وهمکاری با ما درارتباط باشید

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
[/av_textblock]

مشخصات فنی پارکت لمینت های BEST WOOD

●مرغوبترین مغزیHDF ترکیه؛ با
دانسیته بالای 900
●ضخامت 8mm
●کلیک ولنگه حاوی پارافین آلمانی ؛جهت تسریع در نصب و مقاوت بالا در برابر رطوبت
●دارای لایه ی ضد خش مقاوم ؛
جهت اجرا در مناطق تجاری و مسکونی
●مقاوم در برابر اشعه ی UV
(استفاده از بهترین روکش کره ای و عدم رنگ پریدگی)
●دارای استاندارد گرمایش از کف
●ضمانت نامه کتبی ده ساله
●قیمت مناسب وکیفیت بسیاربالا

پارکت با کیفیت

در این انتخاب می بایست قیمت، برند سازنده پارکت لمینت، کشور سازنده، جنس پارکت لمینت و موضوع رنگ را در انتخاب های خود دخیل بدانیم.

لمینت نوعی پوشش کف است که اصطلاحا به آن لمینت، لامینت، پارکت لمینت و حتی به اشتباه پارکت نیز می‌گویند. جنس لمینت از HDF با یک لایه ملامینه روی آن می‌باشد. این نوع پوشش از ۴ لایه فشرده تشکیل شده است.

مزایا استفاده از پارکت لمینت :

۱- پارکت لمینت‌ها به کف اتاق چسبانده نمی‌شوند، بلکه توسط شیارهایی که به آنها کلیک (Clic) گفته می‌شود و دور تا دور لمینت‌ها وجود دارد، به صورت نر و ماده در یکدیگر قفل می‌شوند. افزایش سطح کار، باعث بیشتر شدن وزن لمینت‌های در هم قفل شده می‌شود و همین وزن، یکی از عوامل نگهدارنده لمینت‌ها بر روی کف بدون استفاده از چسب می‌باشد.

۲- به علت عدم استفاده از چسب در نصب پارکت لمینت‌ها، کف اتاق صدمه نمی‌بیند. به عنوان مثال اگر کف اتاقی سنگفرش باشد و روی آن لمینت اجرا شود، اگر بنا به دلایلی بخواهیم پس از مدتی لمینت‌ها را جمع کنیم، بدون اینکه کوچکترین آسیبی به سطح سنگ زیرین وارد شود، می‌توانیم این کار را انجام دهیم. بدین ترتیب پارکت لمینت‌ها را می‌توان تا چندین بار پس از نصب جمع آوری و مجددا در محلی دیگر نصب کرد.

۳- پارکت لمینت‌ها به علت فومی که قبل از نصب در زیر آنها پهن می‌شود، پس از اجرای کامل، تا حد زیادی از انتقال صدا به طبقه زیرین جلوگیری می‌کنند

۴- فوم زیر پارکت لمینت‌ها علاوه بر عایق صدا، عایق حرارت و برودت نیز می‌باشد .

آشنایی با انواع عایق ها و مقایسه هزینه های آن

۱- لمینت‌ها نسبت به آب بسیار مقاوم‌تر از پارکت‌های چوبی قدیمی هستند. ولی کاملا مقاوم در برابر آب نیستند.

۲- لمینت‌ها نسبت به اجسام نوک تیز بسیار مقاومتر از پارکت‌های قدیمی هستند.

۳- سرعت نصب و اجرای پارکت لمینتبسیار بالاست. به طور میانگین یک واحد با مساحت ۱۰۰ متر مربع در یک روز الی یک روز و نیم اجرا می‌شود.

۴- پس از نصب نیازی به ساب و لاک ندارد و همان لحظه که نصب به اتمام می‌رسد، پس از نظافت، می‌توان وسایل را روی آن چید.

۵- بسیار مقرون به صرفه‌تر از دیگر مصالح ساختمانی مانند سنگ، سرامیک و… می‌باشد.

V۱ – پارکت لمینت ها به کف اتاق چسبانده نمی شوند، بلکه توسط شیارهایی که به آنها کلیک گفته می شود و دور تا دور لمینت ها وجود دارد، به صورت نر و ماده در یکدیگر قفل می شوند. افزایش سطح کار، باعث بیشتر شدن وزن لمینت های در هم قفل شده می شود و همین وزن، یکی از عوامل نگهدارنده لمینت ها بر روی کف بدون استفاده از چسب می باشد.
۲ – به علت عدم استفاده از چسب در نصب پارکت لمینت، کف اتاق صدمه نمی بیند. به عنوان مثال اگر کف اتاقی سنگفرش باشد و روی آن لمینت اجرا شود، اگر بنا به دلایلی بخواهیم پس از مدتی لمینت ها را جمع کنیم، بدون اینکه کوچکترین آسیبی به سطح سنگ زیرین وارد شود، می توانیم این کار را انجام دهیم. بدین ترتیب پارکت لمینت ها را می توان تا چندین بار پس از نصب جمع آوری و مجددا در محلی دیگر نصب کرد.
۳ – پارکت لمینت به علت فومی که قبل از نصب در زیر آنها پهن می شود، پس از اجرای کامل، تا حد زیادی از انتقال صدا به طبقه زیرین جلوگیری می کنند.
۴ – فوم زیر پارکت لمینت ها علاوه بر عایق صوتی، عایق حرارتی و برودتی نیز می باشد.
۵ – لمینیت نسبت به آب بسیار مقاوم تر از پارکت های چوبی قدیمی هستند.
۶ – لمینیت نسبت به اجسام نوک تیز بسیار مقاومتر از پارکت های قدیمی هستند.
۷ – سرعت نصب و اجرای پارکت لمینت بسیار بالاست. به طور میانگین یک واحد با مساحت ۱۰۰ متر مربع در یک روز الی یک روز و نیم اجرا می شود.
۸ – پس از نصب نیازی به ساب و لاک ندارد و همان لحظه که نصب به اتمام می رسد، پس از نظافت، می توان وسایل را روی آن چید.
۹ – بسیار مقرون به صرفه تر از دیگر مصالح ساختمانی مانند سنگ ساختمانی و سرامیک و… می باشد.

فاکتورهای مهم درانتخاب پارکت

[av_heading heading=’فاکتورهای مهم درانتخاب پارکت’ tag=’h2′ style=’blockquote classic-quote’ subheading_active=” size=” av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” subheading_size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” color=” custom_font=” margin=” margin_sync=’true’ padding=’10’ link=” linktarget=” id=” custom_class=” av_uid=’av-k7njz5km’ admin_preview_bg=”][/av_heading]

[av_textblock size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-k7njxjti’ admin_preview_bg=”]
از جمله فاکتور های مهم در انتخاب پارکت  مقاومت و رنگ آن می باشد. نگاه کلی به درجه بندی کیفیت و مقاومت انواع پارکت ها همچنین best wood

ACها بیانگر میزان پایداری پارکت لمینت هستند درواقع این کدها کدهایی هستند که میزان مقاومت پارکت لمينت را نشان مي دهند. برای درج کردن AC در واقع تست های مختلفی رو پارکت لمينت انجام مي شود تا ميزان مقاومت آن را تعيين کند. اين تست ها، تست های مختلف در مورد ضدآتش،ضد خط و خش،لکه و آلودگی،… مي باشند تست ها همچنين در مورد مواردی همچون تست فشار پايه مبل .ضخامت لبه ها و غيره نيز مي باشد که اگر تست ها مورد قبول واقع نشود در واقع پارکت لمينيت این درجه را نمي گيرد.

-(AC 1) برای مصارف خانگی با ترافيک رفت و آمد  کم،مناسب  برای اتاق خواب ها اتاق مهمان

-(AC 2) برای مصارف خانگی با ترافيک رفت و آمد معمولی,مناسب  برای اتاق خواب ها اتاق مهمان وسالن پذيرايی

-(AC 3) برای مصارف خانگی و اماکن خصوصی مناسب می باشد. مانند مصارف تجاری، با ترافيک کم،مناسب برای هتل ها

-(AC 4) برای مصارف خانگی پر تردد و اماکن اداری مناسب می باشد.

-(AC 5) برای اماکن عمومی پرتردد مناسب می باشد.

-(AC 6) برای اماکن عمومی کاملا پرتردد فرودگاها ایستگاه مترو و… مناسب می باشد

که پارکت لمینت های BEST WOODدارای بیشترین درجه مقاومت میباشند

از دیگر فاکتور های مهم در انتخاب پارکت رنگ آن می باشد.رنگ کف مورد بسیار مهمی در دیزاین و طراحی داخلی می باشد که همیشه مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار می گیرد.در زیر به مواردی اشاره شده است که به شما کمک می کند تا رنگ پارکت را برای فضای مورد نظر خود انتخاب کنید.اگر منزل یا فضای مورد نظر شما کوچک است از رنگ های روشن استفاده کنید زیرا علاوه بر اینکه فضای شما بزرگتر نشان داده می شود حس نشاط و سرزندگی و تمیزی را در فضای  دکوراسیون منزل  شما جاری می کند. رنگ های روشن برای کف علاوه بر اینکه بسیار کلاسیک می باشد از لحاظ هارمونی و تطبیق با سایرلوازم داخلی نظیر مبلمان، پنجره ها و درها بسیار ساده تر است.یک خانه با پارکت و دیوار های روشن بزرگتر نشان داده می شود ولی اگر در تمام فضا از رنگ های روشن استفاده کنید خانه سردو بی روح می شود بنابراین با وارد کردن رنگ های تیره و تند به دکوراسیون منزل و دکوراسیون داخلی ازسردی و یکنواختی فضا کاسته می شود.

اگر کف و سقف روشن باشد و دیوارها تیره باشد از نظر بصری خطوط افقی بیشتری معرض دید و توجه قرار می گیرد. اگر تنها کف روشن باشد و سقف ها و دیوار ها تیره باشد محل مورد باریک تر و بلند تر به نظر می رسد برای فضاهای رسمی از کفپوش های تیره رنگ استفاده کنید. به این دلیل که فضای مورد نظر را شیک تر و با شکوه تر خواهد کرد، که کاملا مناسب فضا های رسمی می باشد وعلاوه براین حس ارتباط باطبیعت را ایجاد می کند.

در صورتی که پارکت تیره را انتخاب می کنید با روشن کردن دیوار ها  و سقف، فضای خود را پهن تر نشان می دهید اگر سقف ها را نیز  مانند کف تیره کنید فضای شما پهن تر و کوتاه تر به نظر می رسد. اگر سقف ها روشن اما دیوارها و کف تیره باشد حس بودن در زیر زمین را در فرد ایجاد می کند چون نور فقط از بالا خواهد بود. اگر به فکر فضایی صمیمی و غیر رسمی هستید، از کفپوش چوبی با رنگ روشن تر که احساس غیر رسمی را به دکوراسیون فضا القا می کند، استفاده کنید. زیرا باعث ایجاد فضایی دلبازتر و وسیع تر می شود .

جهت خرید پارکت، و پارکت ترکیه از صفحه محصولات فروشگاه اینترنتی بازرگانی فرنودی بازدید کنید.
[/av_textblock]